2 item(s)

$79.00

KASKO horizontální žaluzie

Cenově dostupné. Jednoduché. Funkční. Takové jsou žaluzie KASKO

Horizontální žaluzie KASKO od českého výrobce zajistí dobrou úroveň zastínění, aniž by na sebe strhávaly pozornost. Jsou konstrukčně jednoduché, snadno ovladatelné a cenově dostupné. Právě díky jejich charakteristickým vlastnostem na ně narazíte nejen v domech a bytech, ale také komerčních nebo veřejných prostorách.

Vzhledem k univerzálnímu provedení a několika konstrukčním typům se hodí na téměř všechny typy oken. Z široké nabídky barevných kombinací se vám zamotá hlava. Dáte přednost minimalistickým nenápadným žaluziím v bílé nebo stříbrné barvě, nebo budete kreativnější a sáhnete po sytých barvách, metalické úpravě nebo imitaci dřeva? Sami se rozhodněte, jaký typ KASKO horizontálních žaluzií do vašich interiérových prostorů nejlépe zapadne.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro technické údaje či více informací o lamelách, barevném sladění, ovládání atp. nás kontaktujte. Společně jistě najdeme řešení.

Poptávka

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken.

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií.

Přicházíme na trh s novou generací isoline žaluzií. Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií isoline a isoline loco. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetizkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává shodný postup zaměření a jednoduchý způsob montáže.

 

retizek